piątek, 7 grudnia 2012

Ulubieńcy Listopada!

Cześć Dziewczyny!
Już siódmy grudzień a ja wciąż nie mogłam określić się z tym, co można uznać za swój najlepszy kosmetyk w Listopadzie! Jako że niestety w kwestiach włosowych przezywam same rozczarowania dziś ulubieńcy w kwestii pielęgnacji i makijażu!

Ta dam! Na podium wylądują…1.REO, już tysięcznym raz się nie rozpływam co mu zawdzięczam, uratował mi ryjek przed pryszczycą i zasługuje na zaszczytne pierwsze miejsce!


2. Korektor Eveline. Uwielbiam prawie wszystkie ich produkty, ale co do korektorów mam specjalne wymagania. Ten spełnia je w 100%, więc dzięki codziennemu kamuflowaniu worów pod moimi oczami zdobył me serce i zaszczytne drugie miejsce.


3. Róż z serii „Zrób to sama” :) No musze go tu uhonorować, gdyż odkąd go wynalazłam towarzyszy mi codziennie i nadaje mojej twarzy świeżości i rumieńców jak to powinien :P Znajduje się opn w starej solniczce o bardzo mu tam dobrze :) Więcej o tym jak przygotować własny róż do policzków znajdziecie TU.


Z racji nowych nabytków w grudniu nie mogę się doczekać podsumowania grudniowego :) A nóż znajdą się nowe perełki?:)
Buziaki!

5 komentarzy:

 1. Reo, hm.... gdzieś mi się o uszy obiło, ale nie zapamiętałam zbyt wiele. Nie sądziłam, że jest taki fajny, że zasłużył na miano ulubieńca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No po uciążliwych walkach z wysypem to on po dwóch tygodniach naprawił większośc POBOJOWISKA które miało miejsce na moim ryjku :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Trochę koślawe, ale czytelne :D

   Usuń

Kłaniam się pięknie w podzięce za każdy komentarz! C;
Pisz śmiało, krytykuj konstruktywnie i dziel się swoją opinią - takie komentarze zawsze czytam chętnie nie tylko ja, ale też inni, którzy tu zaglądają.