Akcje Blogowe

Blogowanie pozwala nam rozwijać samych siebie przez wspólne działanie. Ja, jak wiele ludzi - jestem zwierzęciem stadnym i robienie czegoś ze świadomością, że inni również to robią sprawia mi niesamowitą frajdę! Ponadto jest to niezwykły silnik motywacyjny, którego ogranicznikiem jest wyłącznie nasza wyobraźnia (no dobra, czasami jeszcze brak czasu :) Tutaj chciałabym umieścić wszystkie Akcje w których miałam przyjemność uczestniczyć, oraz w których wciąż biorę udział!

Makijażowe Stylizacje u Milomanii były chyba jedną z pierwszych wspólnych Akcji w jakich brałam udział. Było sporo zabawy, makijaż uzupełniały stylizacje a tematy były ciekawe, śmieszne i z sentymentem wracam do tych wpisów :)

U Domi również bawiłam się przednio! Tutaj makijaże wydawały mi się bardziej dojrzałe i kobiece, przez co naprawdę czekałam na każdy tydzień, żeby sprawdzić jak to będzie w nowym wydaniu. Dzięki Akcji polubiłam czerwone szminki! :)

To z kolei moja Akcja :) Miałam ogromną uciechę organizując całą zabawę, poznałam całą masę wspaniałych dziewczyn i z niecierpliwością czekałam na koniec tygodnia, żeby obić podsumowanie naszej pracy. Wszystkim Wam które brały udział - dziękuję! :*

 W Szkole Makijażu Dzikiej Wózkowej Mamy doskonalimy najróżniejsze techniki makijażu. Doskonalimy, czyli uczymy się wyrabiać rękę, bo przecież praktyka czyni mistrza! "Dyrektorka" robi wspaniałe podsumowania i można liczyć na sprawiedliwą ocenę do dzienniczka ;)

Akcja Marleny, której tematy są naprawdę godne zainteresowania! Raczej nie są to klasyczne propozycje, dzięki czemu artystyczne dusze będą mogły dać upust swoim najdzikszym fantazjom! 

Akcja Nadiny do której zachęcam każdą z Was - pomimo, że się już skończyła można ją zrobić w dowolnym miesiącu, w dowolnym roku i wieku. Wspaniale jest zrobić rachunek sumienia i znaleźć w ciągu dnia drobnostkę, która wywołała szczery uśmiech.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kłaniam się pięknie w podzięce za każdy komentarz! C;
Pisz śmiało, krytykuj konstruktywnie i dziel się swoją opinią - takie komentarze zawsze czytam chętnie nie tylko ja, ale też inni, którzy tu zaglądają.