czwartek, 12 grudnia 2013

Wyniki konkursu :)

 Cześć Dziewczyny!

Wiem, że grzeczne zapowiedziałam wyniki dzisiaj i mimo, że jeszcze niecałe pół godziny i nie wywiązałabym się z umowy :) A to za sprawą ciężkiego zadania jakie na mnie padło... No i na Narzuconego, który mi pomagał. Ostatecznie spór rozstrzygnął kolejny widz, który pomógł w podjęciu decyzji. 
A więc po długich namysłach i sporach chciałabym ogłosić szczęśliwą zwyciężczynię, której udało się mnie niesamowicie rozśmieszyć :


Gratuluję Ci Mo! Czekam na maila z danymi do wysyłki - ślij go na adres : j.olcia91291@gmail.com

A wszystkim Wam chciałam gorąco podziękować za dawkę uśmiechu jaką dałyście mi swoimi zgłoszeniami na urodziny, bardzo mi tego było trzeba! Jednocześnie chciałam ogłosić, że nie będę publikować Waszych odpowiedzi, bo... w większości są to prywatne anegdoty, albo zdjęcia :) 
Jednak śmieszny post rodem z śpiewającej "Trouble" kozy na pewno się pojawi, żeby Wam się zrewanżować dobrą dawką śmiechu :)

Jeśli macie coś śmiesznego w formie linku na youtubie, albo do jakiegoś obrazka ZAWSZE możecie wklejać w komentarzach! Przyjmę chętnie w każdych ilościach :)
Do miłego! :*

11 komentarzy:

 1. Gratuluje :)
  I nie tylko ja nie mogę spać :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje! (;
  I fajnie, że dzieki nam miałaś dobry humor przez kilka dni (;

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję i dużo uśmiechu życzę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana mówisz i masz:
  http://www.youtube.com/watch?v=T4mf9HuD_MQ
  Gratuluje zwyciężczyni :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :) JA niestety mam sklerozę do żartów i tak samo jak zobaczę coś na internecie to potem nie mogę tego znaleźć:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Dołączam się do gratulacji! :)

  OdpowiedzUsuń

Kłaniam się pięknie w podzięce za każdy komentarz! C;
Pisz śmiało, krytykuj konstruktywnie i dziel się swoją opinią - takie komentarze zawsze czytam chętnie nie tylko ja, ale też inni, którzy tu zaglądają.